" Tervislik toit kogu perele. Simply organic food of organic farming. "

Mahe Jõulutee valik (Jõulupuu) Metallkarp 72tk (9 erinevat sorti)

Mahe Jõulutee valik (Jõulupuu) Metallkarp 72tk (9 erinevat sorti)

€18.43

Lisa ostukorvi:


Mahe Jõulutee valik (Jõulupuu) Metallkarp 72tk (9 erinevat sorti)
ETS Xmas Tree Tin 72
Kinkekarp suurusega 30x26cm. Koostis
Warm Winter (Kofeiinivaba): mahe roolbos, mahe ingveri tükid, mahe tähtaniis, mahe muska ja mahe kakao naturaalse šokolaadi maitsega.
Ginger Cranberry: mahe must tee, mahe ingveri tükid, mahe kaneel, mahe nelk, mahe ženšenni ja mahe jõhvika looduslike jõhvika ja vanilje maitsega.
Sweet Rosehip Cinnamon (Kofeiinivaba): mahe rooibos, mahe kaneel, mahe lagrits, mahe piparmündilehed, mahe nelk ja mahe kibuvitsa looduslike kaneeli ja loomulik kirsi maitsega.
Smokey Red CHAI: mahe Lapsang Souchong must tee, mahe kaneel, mahe ingveri tükid, mahe kardemon, mahe nelk, mahe tähtaniis ja mahe sigur looduslike kirssi ja looduslike granaatõuna maitsega.
Red Cocoa Ginger (Kofeiinivaba): mahe roolbos tee, mahe ingveritükid, mahe sigur, mahe kakao, mahe piparmündilehed ja mahe õuna tükid looduslike ingver, looduslik English iirisi ja looduslike banaani maitsega.
Coffee Cream Tea: mahe must tee, mahe kohv, mahe kakao, mahe kaneel ja mahe värvisaflooriõli loodusliku vanilli, looduslik chai ja loodusliku šokolaadi maitsega.
Apple Spice (Kofeiinivaba): mahe õuna tükid, mahe kaneel, mahe sidruni koored, mahe hibisk, mahe kibuvitsa ja mahe sidrunheina loodusliku õuna ja meloni maitsega.
Christmas Punch: mahe roheline tee, mahe sidrunheina, mahe hibisk, mahe piparmündilehed, mahe ingveritükid ja mahe virsik naturaalse apelsini ja loomulik virsiku maitsega.
Christmas Night: mahe must tee, mahe kaneel, mahe kakao, mahe nelk, mahe lagrits ja mahe vanilje kaunad looduslike ingveri ja loomulik munalikööri maitsega.


Toode lisati teisipäev 04 november, 2014.

Kliendid kes ostsid see toode ostsid ka ...